codetta profil

Codettka je maminka našich dvou holčiček Mášenky a Věrušky, ale především je to dcera pracovně i výstavně velmi úspěšného Akima z Královských teras.


Codettku jsme poznali, když nám v roce 2015 zemřela naše milovaná zlatá retrívřice 14ti letá Mášenka I.
Obrovský smutek a velká prázdná díra v našich srdcích nás nasměrovaly na Moravu do Bučovic, do chovatelské stanice z Královských teras, kde se právě Codettce narodila naše Mášenka II.
Codettka nám okamžitě připomněla naší ztracenou holčičku.
Od prvního okamžiku jsme si Codettku zamilovali, ale i ona nás a pojem "láska na první pohled" už nebyl jen pojem, ale skutečnost.
Byli jsme šťastní, že právě od ní budeme mít štěňátko.
Codettka je neobyčejně milá fenečka. Jak říká její majitelka: "Můžete jí hladit, až do úplného vyhlazení". :-)
Vždy a za každých okolností poslechne na slovo a nejde jí o nic jiného, než aby vše dělala správně, plnila vše co má tak, aby na ní mohl být člověk pyšný.

Ona sama se pyšní tituly jako je Český šampión krásy a Český šampión práce. Se svým bráškou Eliotem z Královských teras vyhrála také titul Nejkrásnější pár výstavy.
Když šla naše nová Mášenka do své rodné chovné stanice na výcvik, dostali jsme Codettku domů, aby nám nebylo smutno. A od té doby k nám jezdí často jako na "prázdniny", protože nám jednoduše přirostla k srdci a se stala tak součástí naší goldenní smečky.


Codettka je doslova přeborník v "ochočování si lidí". Koho si vybere, ten nemá šanci odolat i kdyby chtěl sebevíc. Jakmile docílí toho, že jí někdo pohladí, docílí i toho, že jí bude hladit, dokud jí to nepřestane bavit. A bavit ji to nepřestane nikdy :)
Její neodolatelný retrívří úsměv dostane každého. Podívejte se na Codettčino video:

 

 

 

 


 
Tvorba stranek pro chovatele